



Косметичка детская
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка дитяча виготовлена з якісного шкірозамінника й укомплектована бічною ручкою. Буде гарним подарунком для дівчаток. Ця модель також може використовуватися як пенал.
Розміри: довжина — 22 см ширина — 6 см висота — 13 см
У нашому інтернет-магазині sunriseshop.in.ua ви зможете знайти багато необхідних дрібниць для свого бізнесу. Приємних покупок!
Закази оформлені та оплати після 14.00 вирушають наступного дня.
Закази оформлені перед вихідними після 14.00 обробляються та вирушають у перший робочий день.
До уваги роздрібних покупців!
Якщо вас зацікавити наші товари, і ви хочете придбати 1 позицію переходьте на наш роздрібний сайт bbl.in.ua
Завдяки за розуміння!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 10 забарвлень |
| Матеріал | щільна тканина |
- Ціна: 85 ₴
